خبرگزاری میزان: وریا غفوری آزاد شد

پس از دو بار تکذیب شدن خبر آزادی «وریا غفوری»، سرانجام امروز (سه‌شنبه) در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و آمریکا، خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه‌قضاییه، از آزادی این بازیکن فوتبال ایران خبر داده است.

خبرگزاری قوه‌قضاییه نوشته است: «صبح امروز وریا غفوری با اعزام از زندان به دادسرا و انجام آخرین تحقیقات قضایی، از زندان آزاد شد.»

روز گذشته (دوشنبه) خبرگزاری «تسنیم» وابسته به سپاه پاسداران خبر داده وریا غفوری بازیکن تیم فولاد خوزستان که از ۳آذر بازداشت شده بود، با قرار وثیقه آزاد شده است.

دقایقی بعد خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه‌قضاییه این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد «این خبر صحت ندارد» و «بر خلاف ادعاهای مطرح شده، وریا غفوری آزاد نشده است.»

وریا غفوری بازیکن تیم فولاد خوزستان، یک روز پیش از دیدار تیم فوتبال مقابل تیم ملی ولز در محل تمرین تیم فولاد و مقابل چشم فرزندانش توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

شنبه شب نیز خبرگزاری‌های «تسنیم» و «ایسنا»، از آزادی وریا غفوری با قید وثیقه خبر داده بودند، اما خبرگزاری «ایرنا» این خبر را تکذیب کرده بود.

خبرگزاری «تسنیم» اتهامات وارد شده به وریا غفوری را «فعالیت تبلیغی و اجتماع و تبانی علیه نظام» دانسته است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

افزایش فشارهای امنیتی بر مسیحیان وآشوریان برای جلوگیری از شرکت در اعتراضات

خبرگزاری «ایسنا» در گفت‌وگو با «یوناتن بت‌کلیا»، رییس هیات مدیره انجمن آشوریان تهران، به نقل از او نوشت که مقامات اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی به نماینده مسیحیان، اسقف و کشیشان آشوری گفته‌اند با «مدیریت» شهروندان مسیحی و آشوری، از مشارکت آن‌ها در اعتراضات جلوگیری کنند.

اخبار

ده‌ها مورد نقض حقوق بهائیان در طی اعتراضات سراسری

جامعه جهانی بهائیان در گزارشی از ده‎ها مورد نقض حقوق بهائیان در طی اعتراضات سراسری پرداخت. بر اساس این گزارش در جدیدترین موج سرکوب بهائیان ایران از ماه شهریور تاکنون ۲۹ بهائی در ایران دستگیر شده‌اند. این در حالی است که حکومت ایران به دلیل کارنامۀ حقوق بشری خود بیش از هر زمان دیگری در سراسر جهان مورد توجه قرار دارد.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021