وریا غفوری به دیدار دختر فرشته احمدی، از جانباختگان اعتراضات، رفت

وریا غفوری، کاپیتان سابق استقلال و بازیکن کنونی تیم فولاد خوزستان به مهاباد رفته و با دختر فرشته احمدی، از جانباختگان اعتراضات این شهر دیدار کرد.

تصاویری از این دیدار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که وریا غفوری را در کنار دختر فرشته احمدی نشان می‌دهد.

«فرشته احمدی» از شهروندان ساکن مهاباد، روز ۵آبان با شلیک مستقیم نیروهای حکومتی، در حالی‌که روی پشت‌بام خانه ایستاده بود، از ناحیه سینه هدف گلوله جنگی هدف قرار گرفته و کشته شده است.

در مراسم خاکسپاری فرشته احمدی، تصاویر دخترش به شکل گسترده‌ای در شبکه های اجتماعی منتشر و خشم  و تاثر معترضان و شهروندان ایرانی را برانگیخت.

چند روز پس از کشته شدن فرشته احمدی، ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی، مدعی شده بود فرشته احمدی، نه در جریان اعتراضات ضد حکومتی، «بلکه بر اثر شلیک گلوله در خانه خود کشته شده است.»

به دنبال این ادعا، «ابراهیم احمدی»، برادر «فرشته احمدی» با انتشار ویدیویی صراحتا اعلام کرد که خواهرش با گلوله ماموران امنیتی، در جریان اعتراضات مهاباد کشته شده است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

خبرگزاری میزان: وریا غفوری آزاد شد

پس از دو بار تکذیب شدن خبر آزادی «وریا غفوری»، سرانجام امروز (سه‌شنبه) در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و آمریکا، خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه‌قضاییه، از آزادی این بازیکن فوتبال ایران خبر داده است.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021