انصراف تیم فوتبال زنان از مسابقات، برای آزادی وریا غفوری

اعضای تیم فوتبال زنان «زارع باطری» سنندج، از حضور در رقابت‌های فوتبال زنان انصراف داده‌اند.

براساس خبری که وب‌سایت روزنامه «اعتماد» منتشر کرده، تمامی اعضای این تیم فوتبال زنان اعلام کرده‌اند تا زمان آزاد نشدن «وریا غفوری» از زندان، حاضر نخواهند بود در مسابقات شرکت کنند.

روز گذشته، بازیکنان و مربیان فولاد نیز اعلام کردند به دلیل آزاد نشدن وریا غفوری، حاضر به برگزاری دیدار دوستانه خود مقابل پرسپولیس در اردوی تهران نیستند.

وریا غفوری ۳آذر در محل تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان و پیش چشم فرزندانش توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

شنبه شب برخی از رسانه‌های حکومتی خبر از آزادی وریا غفوری با قرار وثیقه دادند، اما خبرگزاری «ایرنا» وابسته به دولت جمهوری اسلامی، این خبر را دقایقی بعد تکذیب کرد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به عنوان متولی بازیکنان و مربیان فوتبال در قبال بازداشت وریا غفوری سکوت کرده است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

خبرگزاری میزان: وریا غفوری آزاد شد

پس از دو بار تکذیب شدن خبر آزادی «وریا غفوری»، سرانجام امروز (سه‌شنبه) در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و آمریکا، خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه‌قضاییه، از آزادی این بازیکن فوتبال ایران خبر داده است.

اخبار

وریا غفوری: کُرد خود ایران است، مردم را نکشید

«وریا غفوری» کاپیتان سابق استقلال و بازیکن کنونی تیم فولاد، هم‌زمان با سرکوب خونین مردم شهرهای کردنشین در ایران، در صفحه اینستاگرام خود خواهان پایان دادن به «کشتار مردم کردستان» شد.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021