یک امام جمعه اهل سنت در شهرستان سرباز کشته شد

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از کشته شدن امام جماعت روستای «گواز» در بخش کلات شهرستان سرباز، توسط افراد مسلح ناشناس خبر داد.

احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: ساعت ۷ بعد از ظهر روز دوشنبه ۹ خرداد و در پی تماس شهروندان با پلیس مبنی بر وقوع تیراندازی در محور انگوری به کلات شهرستان سرباز، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور مأموران در صحنه یک دستگاه خودروی پژو پارس در حالی که به گارد ریل کنار جاده برخورد و آثار اصابت گلوله بر بدنه آن مشهود بود رویت شد که در تحقیقات بیشتر مشخص شده راننده خودرو مولوی محمد کریم حملی امام جماعت مسجد روستای گوازدر بخش کلات است  که در حین بازگشت از شهرستان ایرانشهر در این محور در کمین افراد مسلح ناشناس افتاده و بر اثر تیراندازی آنها مجروح شده است .

طاهری افزود: «مولوی محمد کریم حملی» امام جماعت، به وسیله مردم در صحنه به درمانگاه منتقل شده بود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با حضور مأموران در درمانگاه مشخص شد وی بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است.

احمد طاهری گفت که مأموران انتظامی تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان را آغاز کرده‌اند

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

مولوی مشعوف پس از نپذیرفتن امامت جمعه آزاد شهر، بازداشت شد

مولوی نعمت الله مشعوف که پس از عزل مولوی محمد حسین گرگیج به عنوان امام جمعه اهل سنت آزادشهر منصوب شده بود توسط نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد. بازداشت این روحانی اهل سنت پس از ان صورت گرفته که وی انتصاب خود به عنوان امام جمعه آزادشهر از سوی نماینده ولی فقیه را رد کرده است.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021