درباره ما

تارنمای «اطلس اقلیت‌های دینی» یکی از پروژه‌های «ایران وایر» است. در این تارنما، اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده و در دسترس شما قرار دارد. هدفِ این تارنما، آشنایی خوانندگان با تاریخ و فرهنگ ادیان مختلف در ایران و اطلاع‌رسانی درباره مسائل و مشکلات پیروان آن‌هاست. بنابراین، تلاش شده تا هم ادیان و هم مذاهب زیرشاخه ادیان که در ایران پیروانی دارند، مورد بررسی قرار گیرند.

همچنین در بخش پرسش و پاسخ حقوقی، پیروان ادیان و مذاهب مختلف می‌توانند جواب برخی از پرسش‌های حقوقی خود را بخوانند. این سوال‌ها، پرسش‌های متداول هستند اما اگر سوال حقوقی دیگری دارید، برای طرح آن از طریق شبکه‌های اجتماعی ایران وایر یا ایمیل زیر با ما در تماس باشید.

با توجه به این که این اولین تارنمای تخصصی درباره ادیان ایران است، حتماً کاستی‌هایی دارد که ما سعی می‌کنیم با کمک شما آنها را حل کنیم. اگر پیرو آئینی هستید و جای آن را در این تارنما خالی می‌بینید یا پیشنهاد، پرسش و انتقادی دارید،‌ لطفاً از طریق این ایمیل با ما تماس بگیرید:

[email protected]

 

 

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021