جلسه دادگاه کیوان رحیمیان برگزار شد

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «کیوان رحیمیان» در روز شنبه ۱۶دی۱۴۰۲ برگزار شد و این شهروند بهایی به دفاع از خود در برابر اتهامات وارده پرداخت. از اتهامات مطروحه علیه این بهایی اطلاعی در دست نیست. کیوان رحیمیان، روانشناس و مترجم بهایی، بیش از پنج ماه است که در زندان اوین بازداشت است. در پایان جلسه دادگاه با قرار وثیقه برای آزادی موقت آقای رحیمیان موافقت نشد و نامبرده به زندان بازگردانده شد.

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات «کیوان رحیمیان» در روز شنبه ۱۶دی۱۴۰۲ برگزار شد و این شهروند بهایی به دفاع از خود در برابر اتهامات وارده پرداخت.

از اتهامات مطروحه علیه این بهایی اطلاعی در دست نیست.

کیوان رحیمیان، روانشناس و مترجم بهایی، بیش از پنج ماه است که در زندان اوین بازداشت است. در پایان جلسه دادگاه با قرار وثیقه برای آزادی موقت آقای رحیمیان موافقت نشد و نامبرده به زندان بازگردانده شد.

کیوان رحیمیان در اندرزگاه چهار زندان اوین تحت بازداشت قرار دارد.

پیش‌تر، کیوان رحیمیان در آذر. برای شرکت در مراسم درگذشت مادرش «آفاق رحیمیان»، سه روز به مرخصی اعزام شد.

این شهروند بهایی پیش از دستگیری اخیر، یک دوره محکومیت پنج ساله را به خاطر تدریس روان‌شناسی در «موسسه آموزش عالی بهاییان ایران» (BIHE) در زندان گذرانده است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

دو برادر یارسانی در کرمانشاه مجددا بازداشت شدند

بنا بر گزارش منابع حقوق بشری ایران، «پوریا منتی منجق تپه» و«شجاع منتی منجق تپه»، دو برادر زندانی کُرد پیرو آیین یارسان اهل شهر صحنه از توابع استان کرمانشاه که در حال سپری کردن دوره محکومیت خود به صورت رای باز بودند، پس از معرفی خود به زندان، بار دیگر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

اخبار

بازداشت یک روحانی اهل سنت توسط نیروهای اداره اطلاعات زاهدان

نیروهای اداره اطلاعات زاهدان با یورش به منزل مسکونی یک روحانی اهل سنت، وی را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

بر اساس گزارش کمپین فعالین بلوچ، این روحانی با نام «بسم الله خوگیانی» روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۳، دستگیر شده است.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021