صدور حکم زندان برای نفیسا سعادت‌یار، شهروند بهایی در گرگان

دادگاه انقلاب گرکان یک شهروند بهایی به نام «نفیسا سعادت یار» را به زندان و محرومیت از حقوق اجتماعی محروم کرد. بنا به گزارش رسیده، شعبه یک دادگاه انقلاب گرگان «نفیسا سعادت یار» را به اتهام تبلیغ علیه نظام یه یک سال حبس تعزیری و چهار سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم کرد

دادگاه انقلاب گرکان یک شهروند بهایی به نام «نفیسا سعادت یار» را به زندان و محرومیت از حقوق اجتماعی محروم کرد.

بنا به گزارش رسیده، شعبه یک دادگاه انقلاب گرگان «نفیسا سعادت یار» را به اتهام تبلیغ علیه نظام یه یک سال حبس تعزیری و چهار سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم کرد.

نفیسا سعادت یار و همسرش، پویا امری در اول بهمن ۱۴۰۱ توسط ماموران امنیتی در شهر گرگان دستگیر شدند. این زوج بهایی بس از چند روز هر کدام با تودیع وثیقه معادل ۵۰۰ میلیون تومان آزاد شدند.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

پیام مولوی عبدالحمید به پزشکیان: ملت ایران از فشارها به ستوه آمده‌اند

مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان با انتشار پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت و از وی خواست به عهد و میثاقی که با مردم بسته است، پایبند بماند.

اخبار

نامزدهای ریاست جمهوری علیه اقلیت‌های مذهبی؛ کدام‌‌‌یک می‌تواند معجزه کند؟

اقلیت‌های دینی و مذهبی حلقه مهجور ادعاها و برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری هستند.

مسعود پزشکیان در روز ۲۳ خرداد بیانیه‌ای درباره لزوم حضور اقلیت‌ها در بدنه دولت و توجه بیشتر به حقوق آن‌ها منتشر کرد اما در همایش زنان حامی خودش گفت نمی‌تواند معجزه کند و از مردم می‌خواهد تا مشکلات را با هم حل کنند. چرا رفع تبعیض از اقلیت‌های دینی و مذهبی در ایران به معجزه می‌ماند؟ سهم رییس‌جمهوری در برطرف کردن این نگرانی چیست؟

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021