نگرانی از وضعیت سلامت سحر محب‌پور، زندانی بهایی در شیراز

وضعیت سلامت «سحر محب‌پور»، یکی از بازداشت‌شدگان بهایی روزهای اخیردر شیراز، به‌شدت نگران کننده گزارش شده است. بنا به نوشته یکی از نزدیکان این شهروند بهایی، «حال سحر خوب نیست. از روز اول تا حالا به‌خاطر مشکلات گوارشی شدید و تنگی نفس چند بار به او سرم وصل کردند. حالا هم تب‌و‌لرز و بی‌خوابی‌های ممتد به مشکلاتش اضافه شده است.»

وضعیت سلامت «سحر محب‌پور»، یکی از بازداشت‌شدگان بهایی روزهای اخیردر شیراز، به‌شدت نگران کننده گزارش شده است.

بنا به نوشته یکی از نزدیکان این شهروند بهایی، «حال سحر خوب نیست. از روز اول تا حالا به‌خاطر مشکلات گوارشی شدید و تنگی نفس چند بار به او سرم وصل کردند. حالا هم تب‌و‌لرز و بی‌خوابی‌های ممتد به مشکلاتش اضافه شده است.»

سحر محب‌پور، دختر جوان ۲۴ ساله بهایی در روز سه‌شنبه ۴مهر۱۴۰۲ در محل کار خود در شیراز توسط ماموران امنیتی دستگیر شد. در همین تاریخ، سه شهروند بهایی دیگر هم در شیراز بازداشت شدند.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

یهودی‌ستیزی در پوریم، بهایی‌ستیزی با آهنگ ساسی‌مانکن؛ نفرت‌پراکنی علیه اقلیت‌های مذهبی

مشاهدات تیم نظارت بر محتوای «ایران‌وایر» نشان می‌دهند که نفرت‌پراکنی مجازی علیه اقلیت‌های دینی در ماه مارچ نسبت به ماه پیش از آن ۲۹ درصد افزایش یافته است.

در این ماه بیش از ۲۸ هزار مطلب در فضای مجازی علیه اقلیت‌های دینی منتشر شده است. بیشترین بخش از این مطالب، حدود ۲۱ هزار مطلب، مربوط به محتواهای شامل یهودی‌ستیزی است که اکثرا در خبرگزاری‌های وابسته به حکومت انتشار یافته‌اند.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021