اعلام تاریخ دادگاه ساناز تفضلی بدون حق داشتن وکیل

بنا به گزارش رسیده، تاریخ جلسه دادگاه «ساناز تفضلی»، شهروند بهایی پس از هشت ماه بلاتکلیفی در زندان وکیل آباد مشهد اعلام شد. طبق اعلام دادگاه، محاکمه این شهروند بهایی قرار است در تاریخ ۲۴ تیر۱۴۰۲ در شعبه یک دادگاه انقلاب مشهد به ریاست قاضی منصوری برگزار شود.

بنا به گزارش رسیده، تاریخ جلسه دادگاه «ساناز تفضلی»، شهروند بهایی پس از هشت ماه بلاتکلیفی در زندان وکیل آباد مشهد اعلام شد.

طبق اعلام دادگاه، محاکمه این شهروند بهایی قرار است در تاریخ ۲۴ تیر۱۴۰۲ در شعبه یک دادگاه انقلاب مشهد به ریاست قاضی منصوری برگزار شود.

در حالی جلسه دادگاه ساناز تفضلی برگزار می‌شود که محمد هادی عرفانیان، وکیل متهم توئیت کرده که ریاست شعبه یک دادگاه انقلاب مشهد از پذیرش وکالت او به استناد تبصره ماده ۴۸ خودداری کرده است. بر این اساس، خانم تفضلی تاکنون از حق دسترسی به وکیل تعیینی محروم بوده است.

قابل ذکر است این زندانی عقیدتی با اتهامات اجتماع و تبانی، تشکیل یا اداره گروه به قصد برهم زدن امنیت کشور و تبلیغ علیه نظام روبه رو است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

مولوی عبدالحمید: کشتاری مانند جمعه خونین هیچ جای دنیا پیش نمی‌آید

مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان، کشتار معترضان در این شهر در روز ۸ مهر سال گذشته را اتفاق تلخی توصیف کرد که جایی در جهان پیش نمی‌آید.

او در خطبه‌های نماز جمعه روز ۷ مهر زاهدان گفت: «به سالگرد جمعه خونین در مهرماه سال گذشته رسیدیم. برای مردم ما و همه کسانی که در جهان وجدان بیدار و آزادگی دارند، اتفاق تلخی بود. این اتفاق هیچ جای دنیا پیش نمی آید. بیش از صد نفر کشته شدند و حدود سیصد نفر زخمی شدند.»

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021