دفن پیکر یک شهروند بهایی بدون اطلاع خانواده‌اش در تهران

ماموران بهشت زهرا روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ پیکر یک شهروند بهایی را بدون اطلاع خانواده‌اش دفن کردند. بنا بر اطلاع ایران وایر نام این شهروند بهایی بهزاد مجیدی است و او بدون انجام مراسم مذهبی در آرامگاه خاوران دفن شده است.

ماموران بهشت زهرا روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ پیکر یک شهروند بهایی را بدون اطلاع خانواده‌اش دفن کردند.

بنا بر اطلاع ایران وایر نام این شهروند بهایی بهزاد مجیدی است و او بدون انجام مراسم مذهبی در آرامگاه خاوران دفن شده است.

یکی از نزدیکان این شهروند بهایی در این رابطه به ایران وایر گفت: «مهندس بهزاد مجیدی در روزهای گذشته در تهران فوت کرد. پس از مراجعه خانواده متوفی به بهشت زهرا، از آنان در قبال تحویل جسد مبلغ هنگفتی درخواست می‌شود که خانواده نمی‌پذیرد هم‌چنین به خانواده مجیدی اعلام می‌کنند که در صورت عدم پرداخت مبلغ مزبور، خودشان جسد آقای مجیدی را در گورستان خاوران در قسمت اعدامی‌ها دفن خواهند کرد.»

این فرد مطلع ادامه داد: «در هفته گذشته خانواده‌ی بهزاد مجیدی با مراجعات پی در پی به مراجع قانونی در صدد رفع مشکل مذکور بودند که مطلع می‌شوند پیکر عزیزشان، بهزاد مجیدی را ماموران بهشت زهرا عصر روز پنجشنبه ۱۰ فروردین بدون رضایت و اطلاع خانواده و عدم انجام مراسم مذهبی به خاک سپرده‌اند.»

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

دفن پیکر یک شهروند بهایی دیگر بدون رضایت خانواده در تهران

ماموران بهشت زهرا در روز جمعه ۵خرداد۱۴۰۲، پیکر یک متوفی بهایی به نام «عباس معنوی» را بدون رضایت و اطلاع خانواده ،روی خاک یک متوفی بهایی دیگر که دو ماه پیش فوت کرده، در گورستان خاوران دفن کردند.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021