سعیده خضوعی، شهروند بهایی به دادسرای اوین احضار شد

روز یکشنبه ۱۴اسفند۱۴۰۱، «ارسلان یزدانی»، فرزند «سعیده خضوعی»، شهروند بهایی ساکن تهران، از احضار او به دادسرای اوین خبر داد.

روز یکشنبه ۱۴اسفند۱۴۰۱، «ارسلان یزدانی»، فرزند «سعیده خضوعی»، شهروند بهایی ساکن تهران، از احضار او به دادسرای اوین خبر داد.

بر اساس احضاریه‌ای که این شهروند بهایی دریافت کرده، او موظف است در طی پنج روز جهت آخرین دفاع، خود را به دادسرای اوین معرفی کند.

در طی روزهای گذشته، ارسلان یزدانی [پسر سعیده خضوعی] و سمیرا ابراهیمی [همسر ارسلان یزدانی]  هم، در شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین حاضر شدند و به دفاع آخر پرداختند.

سعیده خضوعی در ۲۲فروردین سال جاری دستگیر، و پس از ۴۳ روز با تودیع وثیقه معادل ۲ میلیارد تومانی آزاد شد.

سعیده خضوعی، منشی صحنه سینما و خواهرزاده «بهرام بیضایی» هنرمند سرشناس سینما و تئاتر کشور است.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت آگاه شوید

دیگر خبرها

اخبار

مولوی عبدالحمید: یک قوم و یک مذهب نمی‌تواند کشور را اداره کند

در ادامه خطبه‌های اعتراضی مولوی عبدالحمید در نماز جمعه اهل سنت زاهدان، امروز جمعه ۲۶ اسفند آقای مولوی با اشاره به «شکست نگاه دینی» در کشور گفت: «ملت ایران رنگین کمانی است، اما نگاه دینی نتوانست بین این اقوام برابری و مساوات برقرار کند. یک قوم و یک مذهب نمی‌تواند کشور را اداره کند.»

اخبار

کسری نوری آزاد شد

«پوریا نوری»، برادر «کسری نوری»، یکی از شناخته‌شده‌ترین دراویش گنابادی، با انتشار تصویری در حساب کاربری توییتر خود، از آزادی او خبر داد.

درباره ما

در این وبسایت اطلاعات مربوط به ادیان و مذاهب ایران گردآوری شده ودر درسترس شما قرار دارد. با مراجعه به فهرست و گزینه‌های سایت، به این اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد. 

© Copyright Off-Centre Productions 2021